Mart 14 2017 0Yorum

Kentsel Dönüşüm Hakkında

Kentsel Dönüşüm Hizmet Sayfamız Güncelleniyor… KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA BİLGİLER Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Apartman, Site veya Yapı Adasındaki Tüm Binalarınız için  başvuruda bulunarak Binalarınız için Deprem Risk Raporu almanız yeterli. Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka yerleşim bölgelerine […]

Mart 13 2017 0Yorum

Mimari Hizmetler

Firmamız yapı projelerinizde  dış mekan, iç mekan, özel mimari dekorasyon alanlarında müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak mimari danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Mart 13 2017 0Yorum

Danışmanlık Hizmetleri

Firmamız inşaat danışmanlığı üzerine başta kentsel dönüşüm projeleri ve inşaat teknik şartname faaliyetleri alanı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Mart 13 2017 0Yorum

Müteahhitlik Hizmetleri

Ümit İnşaat sektörde başarıyla sürdürdüğü alt yüklenici yapı işleri hizmetlerini bir adım öteye taşıyarak, müteahhitlik hizmetlerini de vermeye başladı.  Firmamız, modern, kaliteli ve yaşanılır yapılar üretmeyi kendine misyon edinmiştir. Firmamız müteahhitlik faaliyet alanı içerisinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak gerçekleştirdiği projelerde kaliteden taviz vermeden zamanında teslim etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.